Oferty pracy

Jesteś zainteresowany pracą z nami? Sprawdź najnowsze oferty!

Zobacz oferty

Nasze certyfikaty

 

rzetelna

 

TOTUS LOGISTIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach istnieje od 1992 roku. Powstała na fali przemian gospodarczych, jakie dokonały się w Polsce po 1989 r. Przechodziła kolejne etapy rozwoju, począwszy od biura agencji celnej aż do obecnego kształtu.

Pierwotną siedzibą Spółki oraz jedynym biurem były Gliwice, a przedmiotem działalności – świadczenie usług agencji celnej.

Wraz ze zmianami gospodarczymi – wejściem Polski w struktury państw członkowskich UE – działalność agencji celnej obsługującej podmioty dokonujące obrotu towarowego została zminimalizowana w świetle nowych, obowiązujących przepisów celnych i otwarcia granic.

TOTUS LOGISTIC wychodząc naprzeciw swoim kontrahentom poszerzył profil działalności o usługi spedycji całopojazdowej w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Aktualnie siedzibą Zarządu są Katowice, a Spółka posiada rozbudowaną sieć placówek mieszczących się w 6 miastach Polski (Biała Podlaska, Białystok, Cieszyn, Dębica, Gliwice i Katowice) oferując swoim partnerom biznesowym kompleksowe rozwiązania obsługi logistycznej przedsiębiorstw w zakresie:

  • krajowej spedycji i transportu drogowego

  • międzynarodowej spedycji i transportu drogowego

  • obsługi magazynowej

          Niewątpliwy wpływ na obecną sytuację Spółki TOTUS LOGISTIC ma prowadzenie przez Zarząd polityki inwestowania dochodów w rozwój Spółki. Zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników, szeroki zakres usług, łatwość w dostosowywaniu do zmieniających się przepisów prawa, to czynniki, które pozwoliły Spółce TOTUS LOGISTIC na zajęcie ugruntowanej pozycji wśród firm prowadzących podobną działalność i mieszczących się w czołówce na tym rynku usług.