USŁUGI

Spedycja
krajowa i międzynarodowa

Stawiamy na nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w sferze obsługi spedycyjno – transportowej, dbając jednocześnie o wysoki standard świadczonych usług oraz terminowość dostaw. Preferowaną formą współpracy jest zawarcie Umowy Współpracy – Kontraktu, na podstawie którego realizacja zleceń odbywa się za pomocą odpowiednich, ustalonych przez strony zgłoszeń na poszczególne usługi spedycyjno - transportowe.
Ciągły rozwój Spółki jest możliwy dzięki współpracy z licznymi, sprawdzonymi podwykonawcami, a umowy o świadczenie usług przewozowych na wyłączność, gwarantują większą elastyczność w planowaniu i realizacji dostaw dla naszych kontrahentów.

Powierzone nam ładunki, zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym, objęte są ochroną ubezpieczeniową OCP. Ponadto, na życzenie naszych kontrahentów pośredniczymy w zawarciu polisy ubezpieczenia ładunku w transporcie - ubezpieczenie Cargo.

Organizujemy przewozy w ruchu krajowym i międzynarodowym

ładunków całopojazdowych

przesyłek zbiorczych

towarów wymagających kontrolowanej temperatury

towarów niebezpiecznych objętych przepisami Konwencji ADR

 materiałów sypkich

Transport
samochodowy towarów

Własny transport samochodowy stanowi znaczące wsparcie dla świadczonych przez nas usług spedycyjnych. Realizujemy usługi transportowe towarów w ruchu krajowym oraz międzynarodowym. Sprawdzeni i doświadczeni kierowcy wykonują zlecenia, dbając o bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Oferujemy zarówno przewozy FTL całopojazdowe jak i LTL częściowe, dzięki czemu dopasujemy każdą usługę transportu do potrzeb klienta. Nie bez znaczenia jest dla nas ekologia, dlatego stawiamy na najnowsze rozwiązania w zakresie emisji spalin – norma EURO 6.

Powierzone nam ładunki, objęte są ochroną ubezpieczeniową OCP. Ponadto, na życzenie naszych kontrahentów, pośredniczymy w zawarciu polisy ubezpieczenia ładunku w transporcie - ubezpieczenie Cargo.

Zapraszamy do współpracy kontrahentów, którzy mają do przewiezienia ładunki. Oferujemy elastyczne warunki współpracy oraz szeroką gamę możliwości.

Dane kontaktowe

TOTUS LOGISTIC Sp. z o.o.

ul. Ofiar Katynia 1, 40-290 Katowice

tel.: +48 32 661 08 90

mail: totus@totus.com.pl

Certyfikaty

TUV-BW.png
310x150.png